FlexiPower Group » Systemy elektryczne
systemy-elektryczne-header

Energię mamy we krwi

Od blisko 10 lat jesteśmy dystrybutorem PENTAIR ENGINEERED ELECTRICAL & FASTENING SOLUTIONS wiodącego światowego producenta i dostawcy elementów do niszowych zastosowań elektrycznych, mechanicznych, betonowych i konstrukcyjnych. Wykwalifikowana kadra, wysoka jakość dostarczanych specjalistycznych produktów dały nam możliwość dostawy do ciekawych projektów w transporcie lądowym, czy też w nowopowstałych lub istniejących obiektach przemysłowych i komercyjnych.

Rok 2015 to rozpoczęcie współpracy z Conductix-Wampfler dla naszych klientów oznaczało  to doradztwo bez preferencji w stronę konkretnego produktu oraz pozyskanie rozwiązań umożliwiających uzyskanie najbardziej optymalnego wdrożenia technicznego, dopasowanego do danego zastosowania. Jeżeli musisz dostarczyć energię elektryczna i dane do dowolnego typu maszyny nie będziesz musiał szukać niczego innego.

Nasze doświadczenie i fachowość doceniły m.in. IKEA Industry, PESA Pojazdy Szynowe S.A., Elektromontaż Gdańsk, CEMEX Polska, ETC.

Conductix-Wampfler

To międzynarodowy dostawca, którego zadaniem jest zapewnianie dopasowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań związanych ze wszystkimi aspektami przesyłu energii elektrycznej i danych na potrzeby urządzeń mobilnych. Do ich obsługi proponujemy: systemy wózków kablowych, szyny prądowe, łańcuchy przewodzące energię, bębny kablowe z napędem sprężynowym, zespoły pierścieni ślizgowych oraz systemy bezstykowego przesyłu energii.

Pentair Engineered
Electrical & Fastening
Solutions

Priorytetem jest kompleksowa dostawa elementów: CADDY- Zaciski, Zamocowania i Wsporniki, ERICO – produkty dla uziemień i wyrównywania potencjału, ERIFLEX – połączenia zasilania niskiego napięcia i uziemień, LENTON – systemy dla połączeń prętów zbrojeniowych w betonie w najkrótszym czasie i najkorzystniejszej cenie.

Sprawdź ceny naszych produktów,
przejrzyj karty katalogowe.

Porozmawiajmy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług i produktów, skontaktuj się z nami!