FlexiPower Group » Przedsiębiorstwo Handlowe
fotowoltaiczne-header-img

Nasz sukces to żaden
sekret. Chwalimy się
pomysłowością.

Nowoczesna marka to nie tylko dobry PR i grzeczny marketing.
To przede wszystkim społeczna odpowiedzialność oraz zaangażowanie w kreowanie dobrych nawyków. Postanowiliśmy przejąć kontrolę nad energetyczną przyszłością firmy. Kasowy biznes nie powinien pozostawać na łasce comiesięcznych rachunków za prąd.

Największy koncerny na świecie postawiły na autonomię w zakresie zasilania – zbudowały własne elektrownie solarne. Światowi giganci to Toyota, Harley-Davidson, FedEx, Google i my  – Polski przedsiębiorca. Jesteśmy w czołówce. Jesteśmy z tego dumni.

Im więcej, tym mniej.

W przemyśle włókienniczym szwalnia jest głównym motorem decydującym o być albo nie być przedsiębiorstwa. Maszyny każdego dnia pracują na pełnych obrotach generując horrendalnie wysokie faktury z elektrowni. System fotowoltaiczny o dużej powierzchni  dostarcza moc napędzającą dużą część maszyn.

im-wiecej-ico
punkt-widzenia-ico

Z matematycznego
punktu widzenia

Nowoczesne instalacje są lżejsze, zgrabniejsze
i bardziej wydajne. W większych przedsiębiorstwach amortyzacja systemów solarnych następuje najszybciej – różnicę w rachunkach widać gołym okiem. Tu nie ma nic do ukrycia. Im więcej energii podaruje nam słońce, tym mniejszy wyniesie nas rachunek za prąd.

Słońce w zasięgu
ręki, widok przyjemny
dla oka.

Lokatą naszej firmy jest dobra reputacja. Musieliśmy się upewnić, że ogniwa fotowoltaiczne będą pracowały na najwyższym poziomie, dlatego wybraliśmy inżynierów PV z FlexiPower Group – pomogli nam wybrać najbardziej wydajną instalację. Przy okazji czerpania zysków energetycznych system ma ogromne przełożenie na jakość powietrza, jakim oddychamy – diametralnie spadło stężenie dwutlenku węgla emitowanego do środowiska. To najlepszy skutek uboczny korzystny dla naszej planety

slonce-w-zasiegu-ico
fotowoltaiczne-section-img

Sprawdź ceny naszych produktów,
przejrzyj karty katalogowe.

Porozmawiajmy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług i produktów, skontaktuj się z nami!