FlexiPower Group » Ekipy montażowe
ekipy-header

Mamy dużo energii i siły.
Działamy z prędkością światła.

I przy tym jesteśmy dokładni i rzetelni. W naszych szeregach znajduje się 150 ekip instalatorskich. Blisko połowa to nasi stali pracownicy. Działamy na terenie całej Polski. Dzięki temu, jesteśmy w stanie obsłużyć zlecenia w całym kraju. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem zawodowym, które poparte jest zdobytymi certyfikatami, dyplomami i innymi kwalifikacjami w zakresie hydrauliki, dekarstwa czy kierowania projektami.

W przypadku tych standardowych jak i niestandardowych rozwiązań, zawsze spotykamy się z Klientem i indywidualnie dostosowujemy plan działania.

ekipy-section-img
audytorzy-ico

Audytorzy

Wszelkie prace projektowe i montażowe zaczynają się od audytu. Audytor ma za zadanie przygotować „grunt” pod projekt i jego wykonanie. W jego zakresie jest przede wszystkim przeprowadzenie wizji lokalnej w terenie i podjęcie wielu decyzji (np. gdzie będą zamontowane kolektory czy posadowienie zbiornika) i ustalenie ich z odbiorcą. Krok po kroku audytor przechodzi przez skomponowany brief, po czym trafia on do projektanta. Współpracuje z nami 25 audytorów.

Projektanci

W naszym zespole kilku projektantów z różnych branż (m. in. elektryczna, hydrauliczna, konstrukcyjna, budowlana) dbają o najwyższą jakość montowanych instalacji. Mają za zadanie przygotować dokładnie przeanalizowany projekt, który będzie przekazany do koordynatora, a on skieruje tam ekipę instalacyjną. Niezbędny jest wcześniej przygotowany dokument przez audytora, to na jego podstawie dostosowywany jest projekt pod możliwości konstrukcyjne i budowlane. Po montażu, koordynator na podstawie projektu weryfikuje czy instalacja została wykonana zgodnie z założeniami.

ekipy-section2-img
audytorzy-ico

Koordynatorzy

Do każdego projektu przypisany jest koordynator, który czuwa nad wszystkim.
Dba o staranność, jakość i należyte wykonanie instalacji. Po każdej wykonanej instalacji razem z inwestorem wykonuje odbiór instalacji. W każdej lokalizacji musi być co najmniej jeden taki specjalista – łącznie jest to 10 osób, mobilnych, gotowych do relokacji na terenie kraju.

Magazynierzy

Magazyn to kolejny ważny element tej „układanki”. W zespole koordynatora współpracuje od 2 do 3 magazynierów wraz z doradcą
do spraw technicznych. Dzięki nim odpowiedni sprzęt  i materiały trafiają prosto na teren realizacji projektu. Są w stałym kontakcie z centralą firmy
i koordynują zamówienia i dostawy, tak żeby praca nigdy nie stanęła.

ekipy-section3-img
kierownicy-ico

Kierownicy budowy

Dużą rolę w całym przedsięwzięciu pełni Kierownik budowy. To on koordynuje prace audytorów, projektantów, montażystów. Rozmawia o projekcie z inspektorami ze strony miast/gmin. Występuje jako reprezentant Flexi Power Group. W naszym zespole pracują certyfikowani kierownicy budowy z różnych branż m. in. elektryczna, hydrauliczna, konstrukcyjna, budowlana.

Pod stałym nadzorem

Jesteśmy on-line 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Nasze magazyny objęte są stałym monitoringiem. Począwszy od wydawania produktu, aż po dostawę do miejsca  instalacji. Wszystkie działy, produkty znajdują się w systemie, który kontrolują osoby z działu zaopatrzenia i logistyki. Dzięki temu potrafimy maksymalnie zoptymalizować koszty inwestycji i wykonać ją w założonym terminie.

ekipy-section4-img
instalacje-ico

Instalacja

Końcowy wygląd i poprawne działanie instalacji leży w rękach naszej wykwalifikowanej ekipy montażowej. W każdej ekipie mamy wyszkolonych specjalistów w swojej branży, posiadających uprawnienia do wykonywania zawodu (m.in. certyfikaty UDT, certyfikaty OZE). Naszych pracowników wyróżnia sumienność i profesjonalność. Gwarantujemy montaż na najwyższym poziomie.

Sprawdź ceny naszych produktów,
przejrzyj karty katalogowe.

Porozmawiajmy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług i produktów, skontaktuj się z nami!