FlexiPower Group » Dom rodzinny
fotowoltaiczne-rodzina-header

Redukuj wydatki.
Nie swoje potrzeby.

Mocodajna. Elegancka. Wytrzymała. Taka jest właśnie fotowoltaika. Generuj część lub całość energii elektrycznej dla swojego domu. Istotny jest wybór instalacji o odpowiedniej mocy w celu pokrycia zapotrzebowania energetycznego domowników.

Od wielu lat prowadzimy zdrowy tryb życia. Postanowiliśmy zbliżyć się do natury i osiedlić na wsi. Zanim wybraliśmy projekt domu wiedzieliśmy jedno. Będzie to dom funkcjonalny, ekologiczny. Pełen relaks i wygoda. W projekcie uwzględniliśmy szczególne miejsce dla systemu fotowoltaicznego spełniającego trzy nasze oczekiwania – bezobsługowość, ekologiczność i redukcja kosztów poboru energii elektrycznej.

Zadbaliśmy o minimalną energochłonność – czyli ocieplenie budynku i zabezpieczenie przed utratą ciepła. Pomocy udzielił nam audytor, wspólnie dokonaliśmy kalkulacji naszych zysków z posiadania przydomowej elektrowni solarnej.

Pieniądze, które opuszczały portfel z prędkością światła powracają. Z nawiązką. Prąd generowany przez system fotowoltaiczny jest zużywany w pierwszej kolejności na własne potrzeby. Rzadko zużywamy całe zasoby. Ale bez obaw, nic się nie zmarnuje – gdy system produkuje więcej energii, niż jesteśmy w stanie zużyć, możemy na niej zarobić sprzedając prąd do sieci. Przystąpiliśmy do programu Prosument. Prosumenci to użytkownicy określonego dobra – w tym przypadku prądu – którzy jednocześnie zużywają go do własnych potrzeb. To czysty zysk.

energia-ico

Energia z gwiazd.

Wybraliśmy instalację o mocy 6kWp i w ciągu roku nasz system fotowoltaiczny wyprodukował 6270kWh energii elektrycznej – czyli równowartość naszych dotychczasowych rachunków za prąd. Znalezienie złotego środka w doborze instalacji jest kluczowe w szukaniu oszczędności. Inwestycja zwraca się z nawiązką już po 6 latach, a same baterie są niezawodne i żywotne przez minimum 25  lat.

Przyszłość zaczyna
się teraz. Przyszłość
to OZE.

System fotowoltaiczny pracuje na swoje utrzymanie. Pomaga poprawić jakość powietrza, jakim oddychamy. Podnosi wartość naszego domu.

przyszlosc-ico
mini-system-ico

Mini system.
Maksi zyski.

Fotoogniwa nowej generacji wytwarzają więcej energii nawet w umiarkowanej szerokości geograficznej, w jakiej znajduje się Polska. Te przydomowe elektrownie słoneczne przynoszą wymierne korzyści.

investycja-ico

6 Lat

Czas zwrotu
inwestycji

energia-ico

25 Lat

Żywotności modułu

rachunki-ico

900 KWh

Równowartość
miesięcznych wydatków

Sprawdź ceny naszych produktów,
przejrzyj karty katalogowe.

Porozmawiajmy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług i produktów, skontaktuj się z nami!