FlexiPower Group » Obszary działalności
obszary-dzialalnosci-header-1

Obszary działalności

Rozwój OZE jest jednym z priorytetów wymienionych w dokumencie Polityka Energetyczna Polski do 2030 roku. Zgodnie
z przepisami Ustawy o OZE, odnawialne źródło energii to odnawialne, niekopalne źródła energii obejmujące m.in. energię promieniowania słonecznego, energię aerotermalną, energię geotermalną, energię hydrotermalną, hydroenergię, energię fal, prądów i pływów morskich, energię otrzymywaną z biomasy, biogazu, biogazu rolniczego oraz z biopłynów.

Sama definicja wskazuje, że obszar działania w zakresie OZE jest szeroki, dlatego w FlexiPower Group zdecydowaliśmy się zająć tylko tą pierwszą, niewyczerpalną, energią promieniowania słonecznego.

Dostarczanie produktów spełniających najwyższe światowe standardy oparte na najbardziej zaawansowanych rozwiązaniach solarnych, szeroka baza przeszkolonych ekip instalatorskich, wykwalifikowana kadra inżynierska i menadżerska to wizja jaką od blisko 10 lat buduje zarząd spółki dla misji jaką jest redukcja emisji CO2 i negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne.

systemy-solarne-ico

Systemy solarne

Słońce to najbardziej zasobne źródło energii odnawialnej. Wierzymy w tę moc i wierzymy że jest ona dla każdego z Nas dostępna na wyciągnięcie ręki, a dzięki naszemu zaangażowaniu w chęć jej pozyskania dostarczamy każdemu najsprawniejsze urządzenia w tym zakresie.

Systemy fotowoltaiczne

Każdy chce redukować wydatki, a te na energię elektryczną przede wszystkim. Generuj część lub całość energii elektrycznej dla swojego domu lub firmy z nowoczesnej instalacji fotowoltaicznej z darmowego źródła – Słońca.

systemy-woltaiczne-ico
systemy-elektryczne-ico

Systemy elektryczne

Indywidualne potrzeby to indywidualne rozwiązania, które właśnie dostarczamy,
a związane są ze wszystkimi aspektami przesyłu, rozdziału energii i danych
na potrzeby urządzeń mobilnych.

Inwestycje

Bo jak nie my to lepiej nie zrobi tego nikt. Dostarczymy  urządzenia spełniające wymagane  najwyższe europejskie normy a do tego wykonamy inwestycje zgodnie ze  sztuką budowlaną, hydrauliczny, elektryczną w każdym obiekcie prosumenckim i budynku użyteczności publicznej.

inwestycje-ico

Sprawdź ceny naszych produktów,
przejrzyj karty katalogowe.

Porozmawiajmy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług i produktów, skontaktuj się z nami!