marker-ico

Kontakt z nami

Poznajmy się. Nasze biuro usytuowane jest w centrum Polski, w Woli Zaradzyńskiej,
kilkanaście kilometrów od Łodzi. Napisz, zadzwoń lub skontaktuj się z nami na Facebook’u .

 

marker-ico

Kontakt z nami

Poznajmy się. Nasze biuro usytuowane jest w centrum Polski, w Woli Zaradzyńskiej, kilkanaście kilometrów od Łodzi. Napisz, zadzwoń lub skontaktuj się z nami na Facebook’u .

Biuro

FlexiPower Group Sp. z o.o. Sp. K.

95-054 Wola Zaradzyńska
ul. Majora Hubala 157

NIP 7312045200
REGON 101611814
KRS 0000463831

telefon +48 42 226 04 53
e-mail biuro@flexipowergroup.pl

Serwis

Skontaktuj się z naszym serwisem lub zgłoś reklamację. W celu weryfikacji Twojego zgłoszenia prosimy o wypełnienie formularza. To potrwa tylko chwilę.


Biuro

FlexiPower Group Sp. z o.o. Sp. K.

95-054 Wola Zaradzyńska
ul. Majora Hubala 157

NIP 7312045200
REGON 101611814
KRS 0000463831

telefon +48 42 226 04 53
e-mail biuro@flexipowergroup.pl

Szybki kontakt

Serwis

Skontaktuj się z naszym serwisem lub zgłoś reklamację. W celu weryfikacji Twojego zgłoszenia prosimy o wypełnienie formularza. To potrwa tylko chwilę.



Nasze biuro

Znajdziesz nas tutaj


Znajdziesz nas tutaj


Poszczególne działy

Radosław Goszczyński
Dyrektor ds. sprzedaży

Sales Director
+48 603 080 557
r.goszczynski@flexipowergroup.pl

Anna Banaś-Ziółkowska
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
Sales and logistics specialist
+48 570 944 144
a.banas@flexipowergroup.pl

Monika Mikułowska
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
Sales and logistics specialist
+48 733 520 420
m.mikulowska@flexipowergroup.pl

Karolina Janicka
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
Sales and logistics specialist
+48 884 000 168
k.janicka@flexipowergroup.pl


Kamila Mielczarek
Specjalista ds. administracji
Administration specialist
+48 530 773 001
k.mielczarek@flexipowergroup.pl

Michał Malesa
Specjalista ds. klientów detalicznych i biznesowych
Retail customers and business specialist
+48 534 044 099
m.malesa@flexipowergroup.pl

Robert Bartnik
Specjalista ds. klientów detalicznych i biznesowych
Retail customers and business specialist
+48 884 000 142
r.bartnik@flexipowergroup.pl

Robert Krawczyk
Specjalista ds. klientów detalicznych i biznesowych
Retail customers and business specialist
+48 733 520 052
r.krawczyk@flexipowergroup.pl

Dział Inwestycji


przetargi@flexipowergroup.pl

Bartosz Krawczyk
Dyrektor ds. inwestycji
Investment Director
+48 726 102 610
b.krawczyk@flexipowergroup.pl

Karol Jakubczyk
Dyrektor ds. inwestycji PV
PV Investment Director
+48 733 503 133
k.jakubczyk@flexipowergroup.pl

Sylwia Kępka
Specjalista ds. zamówień publicznych
Public procurement specialist
+48 733 503 662
s.kepka@flexipowergroup.pl

Małgorzata Jurek
Specjalista ds. zamówień publicznych
Public procurement specialist
+48 42 226 04 53
m.jurek@flexipowergroup.pl


Karolina Woźniak
Specjalista ds. inwestycji
Investment specialist
+48 731 272 111
k.wozniak@flexipowergroup.pl

Dział Techniczny/serwis


serwis@flexipowergroup.pl

Martyna Pigulska
Kierownik ds. technicznych i serwisu
Technical and service manager
+48 733 503 835
m.pigulska@flexipowergroup.pl

Konrad Nowiński
Specjalista ds. serwisu
Service specialist
+48 733 520 115
k.nowinski@flexipowergroup.pl

Ewa Kloze
Specjalista ds. serwisu fotowoltaiki
Service for the photovoltaic service
+48 731 111 430
e.kloze@flexipowergroup.pl

Mateusz Rogoziński
Specjalista ds. serwisu instalacji solarnych
Specialist for the servicing of solar installations
+48 731 222 048
m.rogozinski@flexipowergroup.pl


Dział Floty


Łukasz Wojciechowski
Specjalista ds. floty
Fleet specialist
+48 536 446 882
l.wojciechoski@flexipowergroup.pl


Dział Projektów PV


Klaudia Mikołajczyk
Inżynier PV
PV engineer
+48 884 000 135
k.mikolajczyk@flexipowergroup.pl

Joanna Giesko
Inżynier PV
PV engineer
+48 884 000 135
j.giesko@flexipowergroup.pl


Dział Księgowości i Kadr


Katarzyna Kamińska
Specjalista ds. księgowości
Chief accountant
+48 731 111 031
k.kaminska@flexipowergroup.pl

Milena Stusio
Specjalista ds. kadr i płac
Specialist. Personnel and payroll
+48 226 04 53
kadry@flexipowergroup.pl

Anna Agata
Specjalista ds. kadr
Specialist personnel
+48 731 111 403
a.agata@flexipowergroup.pl


Dział Marketingu



Porozmawiajmy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług i produktów,
skontaktuj się z nami!


Napisz do nas

biuro@flexipowergroup.pl

+48 42 226 04 53

Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
Sob. Zamknięte
Niedz. Zamknięte

Porozmawiajmy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług i produktów,
skontaktuj się z nami!