FlexiPower Group » FlexiPower Group

FlexiPower Group

FlexiPower Group została utworzona w 2007r, od samego początku ukierunkowana była na tworzenie nowoczesnych technologii w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii.

Szerokie spektrum działania FlexiPower Group na rynku OZE stanowiło główny cel podjęcia w życie trzech kierunków rozwoju,  gdzie w każdym z nich posiada dużą wiedzę i wysokie kwalifikacje tj. systemy solarne, systemy fotowoltaiczne, systemy elektryczne. W 2014 udziałowcy Spółki podjęli decyzję o rozwoju kolejnego działu, inwestycji, na bazie posiadanej wiedzy produktowej dołączyli do niej element wykonawczy.

Na przestrzeni ostatnich lat FlexiPower Group zrealizowała ponad 15000 instalacji solarnych, blisko 1000 fotowoltaicznych oraz dostarczyła elementy systemów elektryczne do kilkuset realizowanych projektów, co dało pozycję lidera na rynku OZE.

flexipower-group-section
kierunrk-dzialan-ico

Kierunki działań

Produkcja, dostawa, montaż rozwiązań umożliwiających pozyskanie jak największej ilości energii z niewyczerpalnego źródła jakim jest Słońce, przy zastosowaniu produktów gwarantujących klientom wysoki uzysk energetyczny w konfrontacji z czynnikiem ekonomicznym.

Rozwój

Marka FlexiPower powstała jako pierwsza i ukierunkowana była na branżę elektryczną. Od 2007r. jesteśmy dystrybutorem produktów firmy Pentair Engineered Electrical & Fastening Solutions ERICO Poland Sp. z o.o. , która jest wiodącym światowym producentem i dostawcą najwyższej jakości produktów elektrycznych , które mają szerokie zastosowanie w wielu konstrukcjach budowlanych. W bazie klientów są m.in. IKEA Industry, PESA Pojazdy Szynowe S.A., Elektromontaż Gdańsk.

flexipower-group-section2-img
europejskie-normy-ico

Europejskie normy

Dzięki stosowaniu produktów spełniających rygorystyczne normy akredytowanych laboratoriów w Europie FlexiPower Group gwarantuje użytkownikom prywatnym, biznesowym oraz instytucjonalnym najnowsze
i najsprawniejsze rozwiązania wykorzystujące energię Słońca.

Rozwiązania solarne

Obserwując dynamiczny rozwój i wzrost znaczenia odnawialnych źródeł energii w 2011r została powołana marka Vi Technology, która tworzy technologię opartą na najbardziej zaawansowanych rozwiązaniach solarnych, w której są głównie kolektory słoneczne i zestawy solarne.

Z szeroką gamą próżniowych oraz płaskich kolektorów słonecznych, Vi Technology wprowadziło elastyczne oraz indywidualne rozwiązania współpracujące z każdym rodzajem współczesnego systemu grzewczego. Poszczególne elementy systemów solarnych tworzonych w Vi technology to połączenie głębokiej wiedzy, wytrwałości w badaniu praktycznego maksymalnego wykorzystania potencjału energii słonecznej, zachowując przy tym całkowite bezpieczeństwo dla każdego jej użytkownika.

Fotowoltaika

W 2013 zarząd spółki podjął decyzję o stworzeniu marki Pv Technology, rozwijającą dziedzinę fotowoltaiki. Tym samym powstał nowy obszar działania silnej grupy z dużym doświadczeniem. Konsekwentnie wykorzystując darmowe źródło energii otrzymujemy prąd, który jest produktem technologii fotowoltaicznej i jest dziś najważniejszym na świecie nośnikiem energii. Głównym atutem systemów Pv jest prosta konstrukcja, łatwość w montażu oraz dostępność. Fotowoltaika jest kolejnym najbardziej popularnym źródłem energii odnawialnej na świecie, a potencjał polskiego sektora fotowoltaicznego wzrasta z miesiąca na miesiąc.

W 2014 roku zdecydowano się na stworzenie własnej marki paneli fotowoltaicznej pod znakiem FlexiPower, która dostarcza produkt dostosowany do potrzeb klientów pod względem cenowym i jakościowym, zapewniającym przy tym pełną gwarancję jako Polski producent.

W kolejnym roku spółka podjęła współpracę z Conductix-Wampfler, międzynarodowym dostawcą  rozwiązań związanych z wszystkimi aspektami systemów do przesyłu energii elektrycznej i danych na potrzeby urządzeń mobilnych.

2015 to uznanie pracy z ostatnich lat w zakresie fotowoltaiki. SMA Solar Technology, z blisko 30% udziałem w rynku światowym, lider w produkcji inwerterów oraz monitoringu do systemów fotowoltaicznych przyznał FlexiPower Group miano Autoryzowanego Dystrybutora w Polsce, który w jego imieniu prowadzi na terenie kraju szkolenia, serwis a także zajmuję się obsługą sprzedażową.

calendar-ico

9 Lat

Jesteśmy do Państwa
dyspozycji

house-ico

15.000

Ilość pomyślnie
zrealizowanych inwestycji

product-ico

150

Ponad 150 różnorodnych
produktów i usług

Porozmawiajmy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług i produktów, skontaktuj się z nami!